• باشما: بازديد وزير کشور عراق از ستاد فرماندهی فاتب
باشما: بازديد وزير کشور عراق از ستاد فرماندهی فاتب

تاریخ: یکشنبه 28 دی 1393//ساعت:19:31//گروه:امنیتی//زیرگروه:اخبار//شماره خبر:578

گروه استان ها - صبح امروز، وزير کشور عراق به همراه هيات همراهش ضمن حضور در ستاد فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، از بخش هاي مرکز فرماندهي و کنترل و همچنين سايت 110 پليس پايتخت بازديد کرده و از نزديک با عملکرد اين بخش ها آشنا شد. 

باشما: به گزارش پايگاه خبري پليس، صبح امروز، "محمد سالم الغبان" وزير کشور عراق، به همراه هيات همراهش، از جمله رييس پليس اين کشور، ضمن حضور در ستاد فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، از بخش هاي مرکز فرماندهي و کنترل و همچنين سايت 110 پليس پايتخت بازديد کرده و از نزديک با عملکرد اين بخش ها آشنا شد.

بنابراين گزارش، در اين ديدار که سردار رادان، رئيس مرکز مطالعات راهبردي ناجا، سردار حسين ساجدي نيا، رييس پليس تهران بزرگ و جمعي از فرماندهان و روساي پليس پايتخت نيز حضور داشتند، از بخش هاي مختلف اين يگان از جمله مرکز کنترل و فرماندهي و همچنين سايت 110 پليس تهران بزرگ مورد بازديد قرار گرفت و در ادامه طي جلسه اي پيرامون مسايل في مابين گفتگو شد.

گفتني است، وزير کشور عراق در حاشيه اين ديدار در جمع اصحاب رسانه حاضر شده و پيرامون اهداف اين ديدار گفت:" تهران شهر بزرگي است و در بازديد ما از پليس اين شهر، فعاليت ها، اقدامات کنترلي و چگونگي رصد پليس در سطح شهر نشان داده شد.

وي با بيان اينکه تقسيم تهران به چهار بخش ايده بسيار جالبي بوده است گفت:" پليس عراق از نظر قدمت و کارآيي در سطح خوبي قرار دارد اما متاسفانه در سال هاي اخير به دليل شرايط حاکم بر اين کشور با نوعي عقب ماندگي مواجه شده ايم.

در پايان نيز سردار حسين ساجدي نيا، رييس پليس پايتخت، در جمع خبرنگاران حاضر شده و گفت:" در اين بازديد ما سعي کرديم مجموعه اقدامات خود در قالب استفاده از فناوري ها و تکنولوژي روز در مانيتورينگ و رصد شهر و همچنين گزارشي از عمليات هاي پليس در تهران بزرگ را به وزير کشور عراق ارايه دهيم و آمادگي کامل براي همکاري بيشتر با وزارت کشور و پليس عراق را داريم

ارسال نظرات